Strefa pacjenta

Pierwsza wizyta na rehabilitacji

Pacjent zgłaszający się z ustalonymi zabiegami fizjoterapeutycznymi
Każdy pacjent, który ma już ustalony plan zabiegów fizjoterapeutycznych (zabiegi fizykalne, ćwiczenia) określony np. przez lekarza rehabilitacji medycznej lub specjalistę ortopedii czy innego lekarza, z pewnością w Sport–Med Łęczna otrzyma PROFESJONALNĄ usługę rehabilitacyjną. Wszelkie zabiegi zostaną przeprowadzone zgodnie z zaleceniami. 

Sprawdź nas i skorzystaj z naszych usług!

Zapraszamy do kontaktu z  recepcją  celem uzyskania szerszej informacji i ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wizyty terapeutycznej

Kontakt:
tel.: 81 516 70 70 

mail: recepcja@sportmedleczna.pl

 

Pacjent zgłaszający się bez ustalonych zabiegów fizjoterapeutycznych
Na początku zapraszamy do kontaktu z recepcją Sport-Med Łęczna osobiście lub telefonicznie. W przypadku osobistej wizyty postaramy się od razu skonsultować Pacjenta z naszym specjalistą fizjoterapii, na którym wstępnie rozpoznamy problem i przedstawimy ogólny program proponowanej rehabilitacji.

Prosimy, jeżeli to możliwe, na pierwszą wizytę przynieść swoją dokumentację medyczną (jeżeli posiada) tj.:
- badania obrazowe RTG, USG, MR i CT,
- ostatnie karty choroby, wypisy ze szpitala.

W sytuacji zainteresowania proponowaną terapią usprawniającą nasza recepcjonistka w porozumieniu z fizjoterapeutą ustali dogodny dla Pacjenta dzień i godzinę wizyty. 

Pacjent przy pierwszej wizycie na zabiegach fizjoterapeutycznych powinien mieć obuwie na zmianę, najlepiej sportowe, wygodny i swobodny stój np. dres, spodenki i koszulka. Taki który nie będzie ograniczał ruchów.