O nas

Centrum rehabilitacyjno-sportowe SPORT-MED to nowoczesna placówka realizująca kompleksowe usługi zdrowotne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Dlaczego my?
Fachowe, indywidualne i kompleksowe podejście – wybierając nasze usługi spotkasz się z fachową i miłą obsługą, celnymi diagnozami oraz odpowiednio dobranym leczeniem. 

Krótkie terminy – zlecenia na zabiegi realizowane są na bieżąco przez co zapewniamy kompleksowe i natychmiastowe zajęcie się Twoimi problemami, bez czekania w długich kolejkach. Dodatkowo godziny zabiegów dostosowywane są do Twoich możliwości.

Szanujemy Twój czas - staramy się o jak najlepszą i sprawną organizację zabiegów. 
Przystępna cena – konkurencyjne a zarazem atrakcyjne ceny zabiegów, możliwość korzystania z pakietów promocyjnych.

Nowoczesny sprzęt – usługi wykonywane są na najnowszej generacji urządzeniach i przyrządach rehabilitacyjnych.

Przyjazne otoczenie – wyremontowany lokal bez barier dla osób niepełnosprawnych.

Dogodna lokalizacja – dogodna lokalizacja w centrum miasta, bezpośrednio przy parkingu dla samochodów. 

 

Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z zakresu medycyny, rehabilitacji i odnowy biologicznej.

Specjalistyczne poradnie: ortopedyczna, neurologiczna, chirurgiczna, dietetyczna.

Nowoczesna fizjoterapia dzięki:
- wykwalifikowaniu naszych terapeutów, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje aby terapia była skuteczna i przynosiła zamierzony efekt
- nowoczesnej bazie sprzętowej – laser wysokoenergetyczny, fala uderzeniowa, krioterapia podciśnieniowa (GAME READY), elektroterapia oraz terapia ultradźwiękowa

Zabiegi pielęgnacyjne i modelujące sylwetkę w specjalistycznej kapsule kosmetycznej.

Sprzedaż odżywek, suplementów diety, kosmetyków pourazowych oraz sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego renomowanych firm dla sportowców i nie tylko.

Wysoki standard, jakość i skuteczność oferowanych usług zapewniamy także dzięki współpracy lekarza specjalisty, dietetyka i fizjoterapeuty, odpowiadającego za przebieg leczenia. Każdy etap terapii jest monitorowany, a jeżeli wymaga tego sytuacja, dokonujemy niezbędnych jej modyfikacji tak aby kłopoty zniknęły a wróciła pełna satysfakcja. W miłej atmosferze i bez pośpiechu skupiamy się na każdym problemie i poszukujemy sposobu na jego rozwiązanie.  

Współpracujemy z klubami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji.

 

Nie mamy umowy z NFZ

Informujemy, że większość wykonywanych u nas zabiegów nie jest refundowana przez NFZ, a pozostałe zbiegi posiadające refundację wykonywane są w przystępnych cenach (zakładka - cennik).