NAJNOWSZA METODA PLASTROWANIA - dostępna tylko w Sport-Med

Dynamic Tape to zupełnie nowe rozwiązanie dla sportowców, ale także innowacyjna metoda terapeutyczna.

Dynamic Tape rozciąga się w każdym kierunku , z tego względu wykorzystywany jest do zmiany wzorców ruchowych, poprawy funkcji osłabionych mięśni, jak również zwiększenie stabilności oraz poprawy zdolności do generowania siły.
W przeciwieństwie do innych plastrów Dynamic Tape nie ograniczają ruchu nawet podczas aplikacji wielostawowych, przekroczeniu linii środkowej, wprowadzeniu ruchu skrętnego, umożliwiając wykonywanie złożonych zadań sportowych na wszystkich płaszczyznach. Dzięki gromadzeniu i przekazywaniu energii wspomagają słabe uszkodzone lub zmęczone mięśnie, tak jak na linie bungee magazynuje energię aby ponownie użyć jej do pracy mięśni przez co wyhamowuje ruch i pochłania obciążenie.
Dynamiczny Tape można rozciągnąć we wszystkich kierunkach do ponad 200% długości spoczynkowej bez restrykcyjnego punktu końcowego. Jest miękki, wygodny, oddychający oraz wodoodporny.

Dynamiczna Taśma jest stosowany zewnętrznie jako produkt absorbujący obciążenia, który wpływa na pracę mięśni i ruchu stawów.