Jesienne promocje!

Jesień jest najbardziej kolorową i w opinii wielu najpiękniejszą porą roku. Jej aura nie zawsze jednak sprzyja naszemu samopoczuciu. Chłodne wieczory, coraz krótsze dni, uczucie ciągłego zmęczenia... - nie pozwól aby popsuły twój nastrój! 
Poddaj się jesiennemu rytmowi SLOW LIFE - zwolnij, odpręż się...

Warto pokusić się o peeling na ciało połączony z  ciepłem, parą wodną, kolorem i aromatem w kapsule SPA.
Ten prosty wydawałoby się zabieg, wykonany przez specjalistę, może zdziałać cuda: odświeży i wygładzi skórę, zrelaksuje i odpręży.

Skorzystaj z naszych pakietów i skuś się na chwile pełnego relaksu. Dzięki nam powrócisz do codzienności w pełni energii i sił do działania.

1. Relaks i odprężenie dla ciała  
SAUNA PAROWA
Oczyszcza skórę ,pomaga usuwać toksyny jednocześnie ją tonizując,czyniąc bardziej elastyczną i gładką, zwiększa również jej podatność na działanie preparatów kosmetycznych. Pod wpływem ciepła zwiększa się również przepływ krwi w organizmie, w tym do skóry. Lepsze ukrwienie przekłada się na zwiększony poziom przemiany materii, a co za tym idzie  - wspomaga proces spalania kalorii.

PEELING
Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona - po prostu młodsza i piękniejsza.

PRYSZNIC VICHY
Przypomina w odczuciu ulewny deszcz. Jego krople spadając na ciało najpierw wywołują napięcie,a następnie relaksują. Jest idealny jako terapeutyczny masaż wodny. Masaż deszczowy, różne temperatury ,rożne ciśnienie wody oraz kąt padania – to wszystko zapewnia niezwykły relaks i odprężenie.
Po tych wszystkich przyjemnościach zostaje tylko wmasowanie balsamu w odprężone ciało. 

Czas zabiegu około 1 godziny  - cena 150 zł  
przy zakupie minimum  5 zabiegów 30% zniżki  ( 1 zabieg 105 zł)

 

2. Masaż czekoladowy - Lekarstwo na smutki
PEELING       
Zabieg rozpoczyna się odświeżającym peelingiem cukrowym całego ciała. Peeling spłukuje się pod prysznicem. Skóra zostaje intensywnie wygładzona i przygotowana do dalszej części zabiegu.

MASAŻ CZEKOLADĄ
Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu czekolada poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu na wirusy i bakterie. Tak więc bezkarnie korzystajmy z jej  dobrodziejstw i zapraszamy na masaż czekoladowy. Właściwości odżywcze i regenerujące maski czekoladowej sprawią, że skóra po masażu będzie jedwabiście gładka i elastyczna. Dodatkowo czekolada usprawnia krążenie krwi więc pozytywnie wpływa na okolice ciała, które objęte są cellulitem lub słabym krążeniem żylnym.

Czas zabiegu około 1,5 godziny – cena 170 zł
Przy zakupie minimum 5 zabiegów 30% zniżki ( 1 zabieg = 120 zł )

 

3. Masaż odprężający
SAUNA PAROWA

SAUNA "oddala gniew i wysusza żółć", która nagromadziła się w naszym organizmie podczas dnia - tak twierdzą Finowie, najwięksi admiratorzy korzystania z sauny. Zaletą sauny parowej jest to, iż pocimy się w niej o wiele szybciej.  Działa łagodnie na układ krążenia i pomaga w znormalizowaniu zbyt wysokiego ciśnienia krwi,  łączy się z terapią świetlną – zamontowane są specjalne lampy, które co kilka minut zmieniają kolor.

MASAŻ KLASYCZNY PLECÓW 
Jest to znana i najbardziej popularna technika masażu. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowana również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację. Masaż klasyczny łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Najczęściej wykonywany, mający na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno -  psychicznym. Trwałe efekty zagwarantuje seria zabiegów .

Czas zabiegu około 45 minut – cena 80 zł
Przy zakupie minimum 5 zabiegów 30% zniżki ( 1 zabieg = 50 zł )